Rychlé informace

25. června 2012
Mladší žáci mají v aktualitách informace o účasti na turnaji v Horní Jelení.
24. června 2012
Mladší přípravka odehrála poslední turnaj sezóny. Výsledky v Aktualitách.
21. června 2012
V pondělí 25. června jede fotbalová školička na poslední přátelský zápas před prázdninami do Zastávky u Brna. Sraz v 16.15 u Slovanu nebo 16.30 v Zastávce. Dne 27.6.2012 bude poslední trénink fotbalové školičky, kam srdečně zveme také rodiče našich dětí. Rádi bychom zorganizovali mistrovské utkání děti vs rodiče.
17. června 2012
Starší žáci mají v aktualitách zhodnocení právě skončené sezóny.
17. června 2012
Mladší žáci potvrdili svou suverenitu a vyhráli okresní přebor Brno - venkov. Podrobnosti zde .
17. června 2012
Starší žáci vyhráli i druhé finále a stali se vítězi okresního přeboru. Zároveň postoupili do 1. třídy krajské soutěže. Podrobnosti zde .
16. června 2012
V ankatě o nejlepšího hráče v utkání s Frýdkem-Místkem bylo pořadí na prvních pěti místech toto:
1. David Malata
2. Tomáš Selinger
3. Patrik Lengál
4. Petr Malata
5. Martin Živný.
Stav bodování si můžete prohlédnout zde

16. června 2012
"B" tým v posledním zápase remizoval s mužstvem Tuřan. Podrobnosti zde .
16. června 2012
Dorost na domácím trávníku potvrdil postup do vyšší soutěže. Podrobnosti zde..
13. června 2012
"A" mužstvo porazilo zálohu Zlína. Podrobnosti zde
28. května 2012
"FC Slovan Rosice nabízí k pronájmu prostory ke komerčnímu využití. Prohlídka možná po předchozí domluvě. Bližší dotazy na tel. čísle 546 413 532 nebo na e-mailu fcslovanrosice@seznam.cz.

Návštěvy
Kolik nás tu bylo od 1. listopadu 2009
Partneři klubu FC Slovan Rosice
Palackého náměstí 13, Rosice

město Rosice

Palackého 177, Tetčice

obec Tetčice

Medkova 6, Brno

ENORM, a.s.

Palackého 28, Tetčice

OMNITECH spol s.r.o.

Tyršova 75, Rosice

KOVOVÝROBA MAREK A SYN

skupina ČEZ

Hybešova 320, Rosice

ESET, s.r.o.

Žižkova 506/5, 602 00  Brno-Veveří

MANTILA REPRO, s.r.o.

Stará osada 258, Zastávka

Thermona spol. s r.o.

Geografické informační systémy, projekce a služby v oblasti elektro, geodetické práce

ADITIS

PILA TETČICE a.s.

ELMO

Rosická 100, Tetčice

RUSÍN & spol. spol. s r.o.

Jamborova 49, Brno

ELMOZ, a.s.

Roman Dvořáček, V Hájku 21, Oslavany

Dvořáček - zahrada na klíč

Brno, Tuřanka 115

MON-ING BRNO, s.r.o.

Mlýnská 13, Brno

ZAMAZAL ml. & spol., s.r.o.

Za Sokolovnou 424, Telnice

Ing. KNOL MIROSLAV

Křiby 338, TETČICE

TUŠL VÁCLAV – INSTALACE

Brněnská 1244, Rosice

MPS MOTO s.r.o.

RAVEANE ZDENĚK, Křiby 207, Tetčice

FC Slovan Rosice
Turnaj mladších žáků, Horní Jelení, červen 2012

Horní Jelení je asi 140 km od Rosic, takže jsme na turnaj vyrazili o den dříve. Ubytovali jsme se v rekreačním středisku Radost, kde jsme spali v chatkách. Měli jsme trochu obavy, jak kluci dokážou odehrát turnaj po noci strávené pohromadě, ale vše dopadlo dobře. V příjemném prostředí areálu s bazénem, hřištěm na plážový volejbal, hřištěm na malý fotbal a také s dětským koutkem s trampolínou se všem líbilo. Večerní trénink si kluci zpestřili zápasem proti chorvatskému týmu starších žáků Mladost Proložac, kteří přijeli na turnaj do Holic.
Teď už k turnaji. Do turnaje jsme vstoupili výhrou proti Chotěboři 2:0 (Kratochvíl, Wasserbauer). Soupeř to pro nás nebyl neznámý, protože jsme proti nim hráli vloni ve Žďáru na halovém turnaji. Tehdy nás porazili 5:0, takže jsme jim porážku vrátili. V druhém zápase jsme prohráli s Chocní 1:0. Paradoxní je, že v tomto zápase jsme podali velice dobrý výkon, ale všechny naše šance zlikvidovala gólmanka soupeře, která byla také vyhlášená nejlepším brankářem turnaje. Soupeř snad z jediné šance dal gól, a tak jsme prohráli. Náš třetí souboj byl velice nerovný. Proti diviznímu týmu z Jablonce naši neměli šanci. Prohráli jsme 5:0. Hned po tomto zápase nás čekal domácí tým Horní Jelení. Tento zápas jsme zvládli a v bouřlivé atmosféře zvítězili 1:0 (Bareš Tomáš). Poslední duel ve skupině jsme odehráli s týmem Borohrádek. Dramatický vyrovnaný souboj jsme se štěstím vyhráli 1:0 (Jahn).
Turnaj hrálo pouze šest týmů (odhlásili se Paramo Pardubice a Chrudim), takže po odehrání každý s každým, nás čekal ještě souboj o konečné umístění. My jsme po základní části skončili na třetím místě, takže jsme v posledním zápase museli toto umístění obhájit v souboji s týmem, který skončil po základní části na místě čtvrtém. Byl to opět tým Lokomotiva Borohrádek. Naši hráči dokázali tohoto soupeře porazit i po druhé a výsledkem 2:0 (Bezděk, Bílek) zaslouženě získali bronzové umístění. Ve finále vyhrál FK Baumit Jablonec nad FK Agria Choceň 6:0.
Myslím, že kluci si tento výlet maximálně užili a konečné třetí místo je odměna za celoroční práci.

Konečné pořadí turnaje:

1. FK Baumit Jablonec
2. FK Agria Choceň
3. FC Slovan Rosice
4. Lokomotiva Borohrádek
5. AFK Horní Jelení
6. FC Chotěboř

Úspěšná sestava FC Slovan Rosice: Dočekal, Wasserbauer, Hrouzek, Bílek, Bezděk, Bareš M, Kratochvíl, Pelikán, Jahn, Klíma, Vitamvás, Bareš T

...

Stránky připravil, aktualizuje a upravuje Franta dle informací dodávaných fotbalovým klubem FC Slovan Rosice.